Jak co roku w naszej szkole zorganizowano w pierwszym tygodniu ferii zimowych półkolonie. Wzięło w nich udział 30 uczniów Dwunastki. Na uczestników zimowiska czekało w szkole wiele atrakcji, m.in. zajęcia z programowania z wykorzystaniem robotów TRUE TRUE oraz ozobotów, konkursy plastyczne, zabawy sportowe. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczyły dzieciom dwa wyjazdy do Poznania. Podczas pierwszej wycieczki do Palmiarni uczniowie mieli okazję zmienić zimowy klimat na tropikalny i podziwiać wyjątkową roślinność z całego świata. Celem drugiego wyjazdu było Muzeum Instrumentów Muzycznych z niezwykłymi eksponatami z różnych epok i krajów. Oczywiście, w tym dniu w samo południe nie mogło zabraknąć spotkania z symbolem stolicy Wielkopolski, czyli poznańskimi koziołkami. Dzieci będą również mile wspominać wyjście do kina Helios na film „Doktor Dolittle” oraz relaks ostatniego dnia na basenie.

Półkolonie  Dwunastki to dla uczniów mile, bezpiecznie i pożytecznie spędzony czas. Serdeczne podziękowania należą się paniom: Elżbiecie Bartnickiej-Karasiewicz, Agacie Sternel, Iwonie Strzyżewskiej za organizację zimowego wypoczynku oraz opiekę nad dziećmi.

Fotorelację z każdego dnia półkolonii można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/SP12Gniezno/