Strona główna

W dniach 9 – 11 grudnia firma Microsoft zorganizowała European Showcase School Leader Summit w stolicy Estonii Tallinie, czyli spotkanie przedstawicieli szkół typu Showcase z całej Europy. Miałam przyjemność reprezentowania naszej szkoły wśród wszystkich europejskich uczestników. W otoczeniu silnej polskiej reprezentacji wymieniałam spostrzeżenia z liderami podobnych szkół z różnych części Europy. Miałam okazję opowiedzieć o osiągnięciach naszych uczniów i nauczycieli w dziedzinie wykorzystywanych technologii oraz programów komputerowych. Szczególnym momentem było spotkanie z panem Anthonym Salcito Vice President Microsoft Education, który nie tylko był żywo zainteresowany naszymi osiągnięciami, ale również postanowił bezpośrednio zwrócić się do naszych uczniów. Pan Salcito podziękował naszym wychowankom za fantastyczną codzienną pracę, pogratulował im świetnych dokonań i dodał, że oczekuje na wiadomości o ich przyszłych dokonaniach. Mam ogromną nadzieję, że te kilka dni w Tallinie dadzą nam nie tylko wiedzę o nowinkach w świecie technologii, ale również zaowocują współpracą z innymi szkołami Showcase.

Renata Andrychowicz

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi