Strona główna

W czwartek 28 listopada w MOK w Gnieźnie odbyło się podsumowanie tej pięknej i pouczającej akcji. W gali wzięli udział uczniowie, których prace artystyczne prezentowały najwyższy poziom wiedzy z zakresu przeciwdziałania efektom smogu i degradacji środowiska przyrodniczego. Wśród nagrodzonych na poziomie klas II-III miejsce I uzyskała Oliwia Nowak z klasy 2C. Ponadto wyróżniono również Krzysztofa Perka i Julię Cypryańską z klasy 2b, oraz Gabrielę Pomorską z klasy 2d. Grupę uczniów klas VI-VII reprezentowali przedstawicie grupowych makiet plastycznych-Nikola Sanok i Dominika Chłopicka z klasy 7b. Wręczenia nagród i wyróżnień dokonał inicjator tych działań - Prezydenta Miasta Gniezna wraz z koordynującymi projekt przedstawicielami Wydziału Ochrony Środowiska UM w Gnieźnie.

Wszystkim uczestnikom kampanii serdecznie dziękujemy i zachęcamy do aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.

Tekst: Lidia Płachecka

Zdjęcia: Z.Sypniewski, L.Płachecka

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi