Strona główna

Od pierwszego do trzydziestego września tego roku trwały ogólnopolskie zmagania o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Projekt polegał na przejechaniu na rowerze jak największej ilości kilometrów, po uprzednim pobraniu darmowej aplikacji liczącej pokonane odległości. Z radością informujemy, że Dwunastka zwyciężyła w kategorii szkół i w nagrodę otrzymała talon o wartości tysiąca złotych na zakup sprzętu sportowego. Do sukcesu naszej szkoły znacząco przyczyniła się Patrycja Orzechowska z klasy 6d, która przejechała na rowerze w ciągu miesiąca aż 230 km!

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w tę akcję. Jednocześnie zachęcamy, by w sposób aktywny spędzać wolny czas i jak najczęściej wybierać się na rowerowe wycieczki.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 12

w Gnieźnie

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi