Strona główna

Nasza szkoła w 2015 roku przystąpiła do programu nauki polskiej ortografii INSTA.LING. We wrześniu 2018 roku włączona została do naszego programu nauka tabliczki mnożenia. W obu programach uczestniczą uczniowie klasy 3a i 3d oraz wychowawczynie: Magdalena Skibińska i Barbara Przybylska.

Warto przypomnieć, że w całym przedsięwzięciu bierze udział ponad 4000 nauczycieli, a regularnie korzysta 140 000 uczniów z całej Polski. Do programu mogą przystąpić nauczyciele języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego wszystkich etapów nauczania.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://instaling.pl/

Dzięki systematycznej pracy uczniów i nauczycieli Szkoła Podstawowa nr 12 już sześciokrotnie otrzymała CERTYFIKAT Jakości Kształcenia.

GRATULUJEMY i dziękujemy wychowawczyniom 3 a i 3 d za włączenie się do tej jakże cennej inicjatywy!

                                                                                                                                                                Materiał przygotowały: Barbara Przybylska i Ewa Kubiak

6  edycja insta ling 7 edycja insta ling 8 edycja insta ling 10 edycja insta ling 11 edycja insta ling 12 EDYCJAlogo insta ling

 

 showcase schools badge

200smi