Strona główna

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia, ale szczególnie wyjątkowe dla uczniów klas pierwszych. 2 września 2019 r. Dwunastka powitała w swoich murach 83 Pierwszoklasistów - 35 dziewczynek i 48 chłopców. Pierwszy dzień w szkole miał uroczysty charakter. Dla dziecii ich rodziców koledzy z klas 3a i 3d (pod opieką pań: Magdaleny Skibińskiej i Barbary Przybylskiej) przygotowali program artystyczny, który w zabawny sposób pokazał uroki szkolnego życia. W serdeczny sposób nowi uczniowie zostali również powitani przez dyr. Zbigniewa Sypniewskiego, który życzył, by każdy dzień w szkole był nową, edukacyjną przygodą. Po części oficjalnej, pod opieką swoich pań, Pierwszoklasiści udali się do sal, w których czekały już na nich nowe podręczniki.

Wychowawczynie klas pierwszych:

1a - pani Joanna Sinecka

1b - pani Dorota Łyszczarz, pani Anna Dzierżyńska

1c - pani Renata Hajny

1d - pani Paulina Furmaniak

Życzymy wszystkim Pierwszoklasistom jak najwięcej sukcesów, radości i wielu przyjaciół.

 showcase schools badge

200smi