Strona główna

W czwartek 30 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się egzamin sprawnościowy na kartę rowerową z umiejętności praktycznych z uwzględnieniem zasad ruchu drogowego. Nad bezpiecznym i sprawnym przeprowadzeniem egzaminu czuwała nauczycielka techniki- pani Beata Siudzińska. Egzamin na swoje pierwsze ,,prawo jazdy” zaliczyło 100 uczniów.

pierwsza pomoc patyczakOprócz wiedzy z zakresu wychowania komunikacyjnego uczniowie klas piątych muszą nabyć umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy. W tym roku dzięki uprzejmości wicedyrektor szkoły- Pauliny Furmaniak, uczniowie mogli swoją wiedzę teoretyczną sprawdzić w praktyce, ćwicząc pod czujnym okiem ratownika medycznego, Pana Karola Furmaniaka. Były to niezwykle pouczające zajęcia.

Dziękujemy za wsparcie i poświęcony czas.                  

Uczniowie klas V i pani Beata Siudzińska

 showcase schools badge

200smi