Strona główna

Zaangażowanie dzieci i osiągnięte sukcesy przyczyniają się do budowania  dobrego wizerunku szkoły. Podkreślił to pan Zbigniew Sypniewski, dyrektor  Dwunastki, który 17 czerwca 2019 r. zaprosił wraz z wicedyrektorami wyróżniających się uczniów w roku szkolnym 2018/ 2019. Tym razem miejscem spotkania była aula, która podczas ostatnich upałów też nie do końca mogła być enklawą chłodu. Z tą większą przyjemnością przybyli przystąpili do konsumpcji pysznych lodów, wysłuchawszy wcześniej krótkiego przemówienia Pana Dyrektora, podsumowującego tegoroczną aktywność uczniów w naprawdę różnorodnych dziedzinach. Wszelkie szczegółowe informacje o naszych laureatach czytelnicy znajdą na sukcesywnie aktualizowanej  stronie internetowej.

Sympatycznym akcentem podczas imprezy było wyróżnienie zwycięzców konkursów, które niedawno znalazły swój pomyślny finał. Opiekunka nagrodzonych, pani Ewa Kubiak, poprosiła Dyrektora szkoły o uroczyste wręczenie dyplomów i książek laureatom konkursu poetyckiego oraz trojgu siódmoklasistom, którzy godnie reprezentowali szkołę w Olimpiadzie Ortograficznej „O Złotą Stalówkę”, zajmując I miejsce w Gnieźnie.

Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością ponadto panie: Marlena Bucholc, Iwona Kaczmarek, Ewa Ochocka oraz Lidia Płachecka, które nie szczędziły swego czasu prywatnego, aby ich podopieczni mogli lepiej przygotować się do różnych form rywalizacji.

Po zjedzeniu słodkości i lodów, schłodzeniu się orzeźwiającymi napojami uczniowie opuścili szkołę, jak zwykle w dobrych nastrojach.

Tekst i zdjęcia: Ewa Kubiak

 showcase schools badge

200smi