Strona główna

W drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 odbył się w naszej szkole konkurs, który miał na celu wyłonienie na każdym poziomie klas 4 – 8 osobę, która wykazuje się doskonałymi umiejętnościami rachunkowymi.

Mistrzami Rachunków zostali:

licz matKlasy czwarte: Dominik Karski, klasa 4d

Klasy piąte: Kornelia Lubińska, klasa 5a

Klasy szóste: Nikodem Duszyński klasa 6c

Klasy siódme:  Mateusz Jabłoński klasa 7a

Klasy ósme: Artur Kozłowski klasa 8c

Dnia 10 czerwca 2019 r. odbyło się wręczenie zwycięzcom konkursu dyplomów i gier logicznych oraz kalkulatorów uczniom, którzy zdobyli drugie i trzecie miejsce. Przedstawiamy sympatyczną fotorelację z tego dnia.

Wszystkim osobom gratulujemy!

Informację i zdjęcia przygotowała: Joanna Wdzięczna

wsparcielogo

 showcase schools badge

200smi