Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

zabekWe wtorek 12 marca 2019 r. dzięki uprzejmości mamy Maximosa, pani Renaty, klasa 2e wybrała się na wizytę do gabinetu stomatologicznego. Pani doktor Maja opowiedziała dzieciom, w jaki sposób leczy się zęby, pokazała narzędzia dentystyczne i przybliżyła zasady ich działania. Przede wszystkim jednak przekazała wskazówki dotyczące pielęgnacji jamy ustnej i dbałości o ząbki, aby się nie psuły. Zwróciła uwagę, jak duże znaczenie dla zdrowia zębów ma odpowiednia dieta. Przy tej okazji uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca stomatologa, ortodonty i protetyka. To była ciekawa lekcja. Dziękujemy!

Tekst i zdjęcia Marta Mikołajczak

Pamiętajcie, miły uśmiech każdy ma, kto o zęby swoje dba!

 showcase schools badge

200smi