Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

edulator25 lutego 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyły się pierwsze Targi Edukacyjne dla uczniów klas ósmych oraz ich rodziców. Wydarzenie zostało zorganizowane w godzinach pozalekcyjnych, trwało od 17.00 do 19.00. Uczestnictwo potwierdziło dwanaście szkół z Gniezna i okolic oraz doradcy zawodowi z lokalnego Centrum Kształcenia Praktycznego. Swoją ofertę prezentowały następujące placówki:

I Liceum Ogólnokształcące z Gniezna

II Liceum Ogólnokształcące z Gniezna

III Liceum Ogólnokształcące z Gniezna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Gniezna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Gniezna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Gniezna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Witkowa

Zespół Szkół Politechnicznych z Wrześni

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych, „Ekonomik”z Gniezna

TEB Gniezno

Cechowa Szkoła Rzemieślnicza z Gniezna

Centrum Kształcenia Praktycznego z Gniezna

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów i ich rodziców. Mieli oni okazję posłuchać ciekawostek na temat funkcjonowania szkół oraz zebrać  informacje dotyczące zasad rekrutacji kandydatów do poszczególnych placówek na określonych  profilach kształcenia. Uczniowie naszej szkoły wymieniali opinie z młodzieżą, która odwiedziła nas wraz ze swoimi opiekunami. Mamy nadzieję, że spotkanie pomogło ósmoklasistom trafnie wybrać dalszą drogę kształcenia, która będzie przynosić im życiową satysfakcję i pozwoli spełnić życiowe marzenia.

Tekst i zdjęcia: Martyna Pakuła

 showcase schools badge

200smi