Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

W czwartkowe popołudnie, 14 lutego 2019 roku Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną. Odbyła się ona z okazji WALENTYNEK w klubie „Vehikuł Czasu”. Przez trzy godziny uczniowie klas IV - VIII bawili się wspólnie przy dźwiękach największych hitów z list przebojów. Uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych,  chętnie brali udział w zabawach zorganizowanych przez koleżanki z klasy 5e. Wszyscy zgodnie stwierdzili,  że był to czas tanecznych szaleństw i radosnych rozmów. Każdy z niecierpliwością czeka na następną dyskotekę!

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy podczas zabawy sprawowali opiekę nad uczestnikami.

                                                                       Tekst: E. Gładych-Zielińska

                                                                       Zdjęcia: J. Wiśniewska, M. Gawrońska

 showcase schools badge

200smi