Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gnieźnie w osobie pani Ewy Cybułki po raz trzeci zaprosiła nas do udziału w projekcie „Bieg po zdrowie”. Projekt ten zagościł już na stałe w harmonogramie szkolnych działań. Nasi czwartoklasiści od kilku tygodni pod okiem swoich wychowawców realizują zagadnienia związane z problemem uzależnienia od papierosów. Poznają skład dymu papierosowego, konsekwencje zdrowotne uzależnienia, koszty finansowe. Uczą się, czym jest asertywność i jak być asertywnym.

Nowością natomiast jest projekt „Trzymaj formę”, do realizacji którego Sanepid zaprosił nas w tym roku szkolnym po raz pierwszy. Adresowany jest on do uczniów klas starszych, a jego celem jest zwiększenie świadomości właściwego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Materiały do realizacji właśnie dotarły do naszej szkoły; w głowach rodzą się ciekawe pomysły, którymi z pewnością będziemy się dzielić na stronach szkoły… Do usłyszenia!

Tekst: Agnieszka Foerster

 

 showcase schools badge

200smi