Strona główna

Już po raz trzeci w okresie przedświątecznym, w piątkowe popołudnie 7 grudnia, w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzieła bożonarodzeniowego zorganizowane przez Stowarzyszenie Szczęśliwa Dwunastka. Jak co roku przybyło wiele osób, aby przy dźwiękach kolęd i przy aromatycznej herbacie, poczuć klimat świąt, a jednocześnie pracą własnych rąk przyczynić się do wykonanie wielu wspaniałych rzeczy. Powstały barwne i błyszczące ozdoby świąteczne, które zostały wystawione na sprzedaż w dniach 10-12 grudnia na kiermaszu rękodzieła w naszej szkole. Zysk uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup przyborów urozmaicających uczniom naszej szkoły "przerwy w realu".

Bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie i zaangażowanie rodzicom, uczniom i nauczycielom, za to, że mogliśmy razem wykonać te piękne rzeczy. Do zobaczenia za rok!

Tekst: Jolanta Malan

Zdjęcia: Natalia Różewska

 showcase schools badge

200smi