Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

Już po raz trzeci w okresie przedświątecznym, w piątkowe popołudnie 7 grudnia, w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzieła bożonarodzeniowego zorganizowane przez Stowarzyszenie Szczęśliwa Dwunastka. Jak co roku przybyło wiele osób, aby przy dźwiękach kolęd i przy aromatycznej herbacie, poczuć klimat świąt, a jednocześnie pracą własnych rąk przyczynić się do wykonanie wielu wspaniałych rzeczy. Powstały barwne i błyszczące ozdoby świąteczne, które zostały wystawione na sprzedaż w dniach 10-12 grudnia na kiermaszu rękodzieła w naszej szkole. Zysk uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup przyborów urozmaicających uczniom naszej szkoły "przerwy w realu".

Bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie i zaangażowanie rodzicom, uczniom i nauczycielom, za to, że mogliśmy razem wykonać te piękne rzeczy. Do zobaczenia za rok!

Tekst: Jolanta Malan

Zdjęcia: Natalia Różewska

 showcase schools badge

200smi