Strona główna

REKRUTACJA 2019/2020

rek1

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie informuje,
że z dniem 6 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy
do klasy pierwszej ogólnodostępnej i integracyjnej.
Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.
Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zakładce:
REKRUTACJA 2019/2020.

rek2

W grudniu 2018 r. uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach plastycznych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością. Wykonały przepiękne prace, które zabrały do domu. Mali twórcy z klas: 2b i 3a zaprojektowali ozdobne świece żelowe, natomiast ich koledzy i koleżanki z klas: 1a, 1c, 2a, 2c i 2d- świąteczne, pluszowe maskotki - przytulanki.  Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.  

Tekst i zdjęcia: Barbara Przybylska

 showcase schools badge

200smi