W sobotę 17 listopada obyła się impreza rekreacyjno-sportowa dla klas drugich. O godzinie 10:00 w dużej hali drugoklasistów powitała pani wicedyrektor Paulina Furmaniak i wspólnym okrzykiem rozpoczęliśmy zawody pod hasłem "Sport to zdrowie". Uczniowie klas: 2a, 2b, 2c, 2d i 2e zostali podzieleni na cztery zespoły i wzięli udział w zawodach sportowych, w formie wyścigów rzędów. Przygotowane konkurencje dały im możliwość sprawdzenia swoich sił w różnych zadaniach sportowych, z przyborami i sprzętem dostosowanym do poziomu nauczania. Jak co roku trybuny pękały w szwach a w hali słychać było doping i owacje dla dzielnych zawodników. Po skończonych konkurencjach pani wicedyrektor wręczyła każdej klasie pamiątkowy dyplom. Wszyscy zawodnicy otrzymali na koniec słodki "zastrzyk energii".

Imprezę zorganizowały i poprowadziły panie: Jolanta Borkowska, Ewa Mytkowska i Katarzyna Frąckowiak.

W organizacji konkurencji podczas zawodów pomogła wychowawczyni klasy 2b- pani Renata Bednarz.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Frąckowiak