Strona główna

W połowie października 2018 r. uczniowie klasy 2a oraz 2d wraz z wychowawczyniami  wybrali się na wycieczkę do lasu. Podróż odbyliśmy autobusem. Przypomnieliśmy sobie przy okazji, jak należy zachowywać się w środkach komunikacji miejskiej. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las w towarzystwie pani leśnik, która przybliżyła nam pracę leśniczego. Obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące wczesną jesienią zmiany. Czasami udało się usłyszeć śpiew ptaków. Mimo deszczowej pogody wycieczka była udana, gdyż nic nie zastąpi żywej lekcji przyrody w plenerze!

                                                                                                        Tekst Magdalena Skibińska

                                                                             Zdjęcia: Barbara Przybylska, Magdalena Skibińska

 showcase schools badge

200smi