Strona główna

W poniedziałek 1 października 2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Reprezentanci klas walczyli o tytuł „SUPERMANA DWUNASTKI”. Rozgrywki odbywały się na poziomie klas czwartych, piątych, szóstych oraz siódmych i ósmych. Chłopcy musieli wykazać się wiedzą oraz wieloma umiejętnościami np.: wkręcaniem śrubek w deseczkę, rozpoznawaniem egzotycznych owoców, ubijaniem piany z białek jaj, wiązaniem krawata czy przyszywaniem guzików. Zmagania uczniów były oceniane i punktowane.  

Oto zwycięzcy poszczególnych poziomów:  

Superman klas czwartych – Mateusz Krysiński 

Superman klas piątych – Oskar Duraj 

Superman klas szóstych – Hubert Wilczyński 

Superman klas siódmych i ósmych – Maurycy Szkudlarek 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz dyplomy. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy! 

  Tekst i zdjęcia: Joanna Wiśniewska, Edyta Gładych - Zielińska

 showcase schools badge

200smi