Strona główna

„Hej kolęda, kolęda” to impreza okolicznościowa zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu, aby propagować tradycje i zwyczaje świąteczno - noworoczne w środowisku lokalnym. W czwartek 25 stycznia 2018 r. uczennice- członkinie koła z klasy VII c: Wiktoria Grześkowiak, Daria Kaniewska, Zuzanna Pełczyńska, Nicole Puchalska i Zuzanna Zobel oraz Zofia Puk i Joanna Bonisławska z klasy IV e wcieliły się w role kolędników. W przebraniu: niedźwiedzia, króla, gwiazdora, anioła, pasterza, śmierci oraz diabła odwiedziły wraz z opiekunkami Jadwigą Marczuk i Anną Mężyńską dzieci z Przedszkola nr 1 na osiedlu Władysława Łokietka. Spotkanie upłynęło w radosnej, karnawałowej atmosferze przy śpiewie kolęd, wspólnej zabawie i życzeniach. Na koniec dla wszystkich przedszkolaków wolontariuszki przygotowały słodki upominek.

Pracownikom przedszkola oraz dzieciom dziękujemy za gościnę i miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok, a ten niech będzie dla wszystkich dobry, pomyślny i szczęśliwy.

Tekst: Anna Mężyńska

Zdjęcia: Jadwiga Marczuk

 showcase schools badge

200smi