Strona główna

Na przełomie stycznia i lutego 2018 r. odbyły się Gnieźnieńskie Mistrzostwa w Siatkówce i Koszykówce Chłopców. Do zawodów siatkarskich przystąpiła drużyna, w skład której weszli uczniowie z klasy 6a. Nasi piłkarze pod wodzą pana Leszka Szczepańskiego zajęli w rozgrywkach wysokie trzecie miejsce. Tydzień później odbyły się miejskie zawody w koszykówce chłopców. Ponownie wzięli w nich udział uczniowie klasy 6a oraz dwóch z klasy 6e. Zawody z wysoką przewagą wygrała drużyna z SP 2, poziom pozostałych był jednak bardzo wyrównany. Tym razem nie udało się stanąć na podium, choć szanse były duże- nasi chłopcy po ciężkiej walce na boisku przegrali z honorem- dwa razy tylko jednym koszem.

Tak dobra postawa naszych uczniów wskazuje, że drzemie w nich ogromny duch sportowy i to nie tylko piłkarski, ale jak się okazało- również siatkarski i koszykarski. Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.   

Skład drużyny na Mistrzostwach Gniezna w Siatkówce:

Bujanowski Aleksander, Fredyk Zachariasz, Garczyński Kacper, Lewicki Jakub, Łobodziec Piotr,  Łuczak Jakub, Piotrowski Stanisław, Sobczak Igor, Szymaniec Bartosz, Wegnerski Kacper, Wojciechowski Simon.

 Opiekun drużyny: pan Leszek Szczepański

Skład drużyny na Mistrzostwach Gniezna w Koszykówce:

Bujanowski Aleksander, Fredyk Zachariasz, Garczyński Kacper, Kowalczewski Adrian, Lewicki Jakub, Łobodziec Piotr, Piotrowski Stanisław, Sobczak Igor, Wegnerski Ksawier, Tomczak Maciej, Wajgelt Michał.

Opiekun drużyny: Katarzyna Frąckowiak

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Frąckowiak

 showcase schools badge

200smi