Strona główna

W minioną sobotę, 3 lutego odbył się bal karnawałowy dla społeczności Dwunastki, zorganizowany po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Szczęśliwa Dwunastka na terenie Ośrodka Jeździeckiego Jantar. Zabawa była formą podziękowania za zaangażowanie rodziców w życie szkoły, za ich pracę społeczną, dzięki której działania naszej szkoły zyskują na jakości, ale przede wszystkim była okazją do lepszego poznania się i odskocznią od codziennych obowiązków. Na parkiecie spotkało się pięćdziesiąt osób w strojach nawiązujących stylistyką do Dzikiego Zachodu.Wszyscy ochoczo wzięli udział w integracyjnych zabawach i pląsach. Podczas belgijki saloon aż pękał w szwach. Panowie mogli się sprawdzić w rzucie lassem, a panie w chodzeniu po linie. Nie mogło zabraknąć przejażdżek bryczką oraz ogniska. Gospodarz ośrodka, pan Krzysztof Bielecki zadbał o to, aby niczego nam nie zabrakło. Bal karnawałowy, podobnie jak i wcześniejsze przedsięwzięcia Stowarzyszenia, został zorganizowany społecznie. Bardzo dziękujemy panuZielińskiemu za pełnienie roli didżeja.

oprac. Anna Bartkowiak

 showcase schools badge

200smi