Strona główna

Szybko minęło kolejne 10 miesięcy nauki szkolnej. Był to czas zdobywania wiedzy i umiejętności, poznawania nowych kolegów, zawierania znajomości oraz wspólnych imprez i zabaw. Choć pogoda już od dawna wakacyjna, to dopiero 22 czerwca 2018 r. mogliśmy ogłosić:

Koniec roku szkolnego, rozpoczynamy wakacje!

Aby umilić wszystkim  ostatnie spotkanie „braci uczniowskiej Dwunastki”, panie: Renata Szczepańska i Magdalena Grzybowska przygotowały pożegnalne przedstawienie. Wraz z uczniami klasy 3 g i 3 a opracowały scenariusz uroczystości oraz wykonały dekoracje.

Przy dźwiękach wakacyjnych piosenek i recytacji okolicznościowych wierszy wprowadziły wszystkich w długo wyczekiwany czas  odpoczynku i leniuchowania oraz dawno planowanych wyjazdów i wycieczek,  Nie zabrakło oczywiście miejsca na podziękowania od uczniów dla Dyrekcji, nauczycieli, rodziców i oczywiście rówieśników za wspólnie spędzony rok szkolny.

Po krótkim programie artystycznym głos zabrał Dyrektor Szkoły Zbigniew Sypniewski a następnie uroczyście wręczył świadectwa wychowawcom i delegacjom klas.

Na koniec uroczystości  nauczyciele, uczniowie oraz ich najbliżsi udali się do swoich sal, gdzie nastąpił czas wręczania „cenzurek” i gorących pożegnań.

Opracowanie i zdjęcia: Renata Szczepańska i Magdalena Grzybowska

 showcase schools badge

200smi