Szkolne Koło PCK dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom za wrażliwość i wsparcie naszych akcji organizowanych na rzecz ludzi potrzebujących. Dziękujemy za każdy grosz przekazany w ramach inicjatywy wspomagającej rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka „Góra Grosza” oraz za zbiórkę aluminiowych puszek w kampanii „Puszka dla Maluszka”. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży przeznaczyliśmy na pomoc najmłodszym Afrykańczykom. Dziękujemy również za ofiarowanie dzieciom z krajów misyjnych przyborów szkolnych oraz artykułów do wyposażenia apteczek, a dzieciom z Domu Dziecka pysznych słodyczy. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyprawki szkolnej dla pierwszoklasistów oraz bożonarodzeniowych paczek dla uczniów Dwunastki.

Za każdy uśmiech, który pojawił się dzięki Wam na twarzy drugiego człowieka… dziękujemy.