27 marca 2013 Jordan Niedzielski  odebrał w Poznaniu certyfikat laureata Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego. Uprawnia on do całkowitego zwolnienia z egzaminu kończącego szkołę podstawową i gwarantuje maksymalną liczbę punktów, tj. 40. Zaświadczenie wręczył uczniowi klasy VI c wicewojewoda Przemysław Pacia, a nagrodę rzeczową pani Elżbieta Walkowiak - Wielkopolski Kurator Oświaty.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło 11 061 uzdolnionych polonistycznie uczniów z 919 szkół podstawowych; 2037 zakwalifikowało się do etapu rejonowego, a 98 do etapu wojewódzkiego. Ostatecznie tylko 31 uczniom z całej Wielkopolski (0,28 % wszystkich startujących) przyznano taki zaszczytny tytuł, z którego usatysfakcjonowana jest także polonistka, Ewa Kubiak, pracująca na co dzień z Jordanem. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszemu koledze!