Strona główna

Wielkimi krokami zbliża się termin pierwszej zabawy karnawałowej organizowanej przez Stowarzyszenie Szczęśliwa Dwunastka. Po wyjątkowym, bardzo pracowitym i owocnym roku 2017 przyszedł czas na odrobinę beztroski i radości w swojskim towarzystwie nauczycieli, rodziców i przyjaciół. Zabawa będzie okazją do lepszego poznania się, a także formą podziękowanie za pracę społeczną na rzecz naszych uczniów.

Bal odbędzie się w sobotę 3 lutego w godz. od 19.00 do 2.00 (z możliwością przedłużenia go do białego rana) w sali bankietowej na terenie Stadniny Koni Jantar w Starej Prochowni. Sugerujemy strój swobodny, nawiązujący stylistyką do Dzikiego Zachodu, ale nie jest to konieczne. Koszt 160,00 od pary, zapisy w sekretariacie szkoły do 19 stycznia. Wszelkich informacji dodatkowych udziela pani Justyna Wojtkowiak pod numerem 660-536-333. Serdecznie zapraszamy!

oprac. Anna Bartkowiak

 showcase schools badge

200smi