DROGI RODZICU, UCZNIU, NAUCZYCIELU

I SYMPATYKU

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA SP 12!

Nasza placówka została zakwalifikowana do programu

Szkoła Małego Inżyniera.

Od 1 grudnia do 15 grudnia 2017 możecie oddać raz dziennie swój głos na Dwunastkę i pomóc wygrać dla naszych dzieci wspaniałe nagrody!

Głosujcie za pośrednictwem strony:

wybierając Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie.

Głosowanie powtarzać można codziennie przez piętnaście kolejnych dni.

Tylko 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma nagrody.

CO MOŻE WYGRAĆ SZKOŁA?

robocikKażda ze zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych! To niesamowicie uniwersalny oraz zaawansowany technologicznie komplet, który pozwala na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów z wykorzystaniem łatwego oraz przyjaznego oprogramowania. Tylko od kreatywności uczniów zależy, czy ich robot będzie chodził, pełzał czy jeździł. Mogą stworzyć robota, który potrafi strzelać, uderzać czy chwytać przedmioty. Zestawy będą służyć przez wiele lat i pobudzać kreatywność kolejnych pokoleń młodych inżynierów.

Dzięki takim zestawom nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę!

Praktyczna wiedza przekazana w atrakcyjny sposób to klucz do umysłów i serc przyszłych (małych jeszcze) inżynierów.

Z góry dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Społeczność Dwunastki