Miłosz Król - uczeń klasy 6a, podopieczny p. Pawła Jagielskiego odniósł olbrzymi sukces. W IV Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „TIK? –TAK!” zajął 25 miejsce w Polsce (drugi wynik w Wielkopolsce).

W imprezie startowało aż 19928 uczniów z 726 szkół. To nie pierwsze tak wysokie osiągnięcie Miłosza. W ubiegłym roku także był wśród 100 najlepszych uczestników.

Konkurs „TIK?- TAK!” z powodzeniem organizuje Polskie Towarzystwo Informatyczne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań informatycznych i przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie. Organizatorzy pragną stworzyć uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności, a także wyłonić i wspierać uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań informatycznych.