Tradycyjnie, jak każdego roku, panie: Elżbieta Bartnicka - Karasiewicz i Danuta Beling zorganizowały dla uczniów klas IV - VI Szkolne Dyktando Ortograficzne. Poziom prezentowany przez jego uczestników (trzy osoby z każdej klasy) był bardzo wysoki i wyrównany. Zwycięzcami zostali:

Nikodem Nożyński – klasa 4,

Kacper Budzyński – klasa 5 (obaj są podopiecznymi p. Danuty Beling)

Alicja Przybylska – klasa 6 (uczennica p. Ewy Iglińskiej).

Cała trójka wzięła udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „O złotą stalówkę” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Gnieźnie. Patronat nad imprezą objął Jacek Kowalski, prezydent Gniezna. Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z trudnym dyktandem ortograficznym. Nikodem Nożyński i Kacper Budzyński zajęli 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, otrzymali dyplomy i pamiątkowe, brązowe medale. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.