Julia Kamińska, uczennica klasy IV d, podczas uroczystego posiedzenia Rady Miasta zwołanego z okazji dwudziestolecia nadania Gnieznu tytułu Miasta Świętego Wojciecha, odebrała nagrodę główną w konkursie plastycznym „O św. Wojciechu, co Gniezna pilnuje”. Na konkurs, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna wpłynęło aż 270 prac, co czyni sukces Julii donioślejszym. Dwóch innych uczniów z naszej szkoły - Zuzanna Wojtkowiak z kl. IV d i Jan Święcicki z kl. V d otrzymało wyróżnienia. Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu, który jest zwieńczeniem ich talentu i pracowitości.

Koordynatorami konkursu w naszej szkole byli nauczyciele katecheci: Aleksandra Grzeszczak, Renata Przyborska oraz  ks. Arkadiusz Ksycki.